Порада що до купiвлi авіаквитків

3rd июн 2019

Ця порада стосується не тільки покупки авіаквитків, але і планування подорожі в цілому. Чи не прив’язується до сезонності, а тим більше до «високого сезону», тому що авіаперевізники та готельєри дуже накручують ціни на ті напрямки, які популярні серед туристів в той чи інший період.

Чудовим прикладом тому служить Кіпр. Вважається, що сезон тут починається в кінці травня і закінчується в вересні. Але ви здивуєтеся, що на початку травня і навіть в кінці жовтня Тут коштує прекрасна погода і можна купатися. При цьому ціни на переліт і проживання в цей «нетуристичний» сезон значно нижче.

Ми вважаємо, що пошук дешевих авіаквитків це справжня магія, оскільки ціни змінюються буквально кожну секунду, кожен день якийсь із авіаперевізників запускає акцію або розпродає квитки за зниженими цінами, і вже не говоримо про те, що лоукостер літають далеко не кожен день, а значить, потрібно ще й встежити за їх розкладом.
Читайте також:
Почніть літо правильно: 10 найкрасивіших куточків Європи для подорожі в червні

Загалом, якщо ви хочете знайти дійсно дешеві авіаквитки не прив’язувати до конкретних дат і напрямками. TripMyDream кожен день публікує всі найвигідніші пропозиції щодо перельотів на поточний момент. Найчастіше ніж вигідніше ціна, тим швидше викуповують всі квитки, тому вже через 1-2 дня пропозицію неактуально, так що радимо уважно стежити за нашими акціями.

Також при моніторингу перельотів завжди дивіться ціни на найближчі 3-4 дня іноді ціна може відрізнятися в два рази.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *